Tristan Booker
Autor Wiadomość
 Tristan Booker
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2019-02-23, 13:29   Tristan BookerImię i nazwisko: Tristan Booker
Pseudonim: The Priest
Rasa: człowiek
Miasto: Nowy Jork
Wiek: 36
Grupa: Anti Heroes

Wygląd: Gdyby poukładać momenty życia Tristana obok siebie, widać, że te tysiące masek, które przybierał to właściwie jedna. Postać od zawsze widziana w czarnych garniturach, podkreślających jego smukłą sylwetkę i wysoki wzrost. Pociągła twarz o wydatnych kościach policzkowych wraz z brązowymi oczami, często zasłonięta zostaje przez delikatny zarost oraz wyłącznie ciemne okulary.

Charakter: Booker zdaje się smutnym człowiekiem, niezwracającym na siebie uwagi na darmo. Odzywającym się tylko w momencie, kiedy ma coś konkretnego do powiedzenia. Niemniej jednak jest to tylko pierwsze wrażenie. Istotnie nieczęsto decyduje się zabrać głos w omawianych sprawach, lecz decydując się, robi to, nie przybierając w słowa. Broniąc swoich przekonań, niejednokrotnie można uznać go za człowieka wręcz aroganckiego, aczkolwiek dowodzi to tylko temu, że nie da go kupić. Rzeczy materiale są niczym, jest w stanie zrezygnować z luksusowego życia na rzecz idei.
Przy dłuższej znanej osobie, wychodzi z niego chłopak wychowany naBronksie — Nieposługujący się wyrafinowanym językiem a będąc zdenerwowany, rezygnujący z niego całkowicie na rzecz siły fizycznej.
Żyje z przekonania, że na szacunek, jak i na zaufanie trzeba sobie zasłużyć. I tylko z osobami, które według niego sobie na to zapracowywały, jest w stanie stworzyć jakkolwiek relacje, nawet jeśli chodzi o najprostszą sprawę.

Umiejętności:
- Potrafi używać różne rodzaje broni palnej.
- Jest doskonałym mówcą, być możne dlatego ludzie kochali jego kazania. Wie co ludzie chcą usłyszeć i za co są w stanie się poświecić. Umie wciskać ludziom kłamstwa, do tego stopnia, że potrafi oszukać sam siebie.
- Bardzo szybko łapie obce języki, nawet te skomplikowane. Biegle mówi po rosyjsku, Włosku, Hiszpańsku zna również Łacinę.
- Walka wręcz. Nie boi się pobrudzić sobie rąk odrobiną, a nawet litrami krwi. Jeśli walczy, walczy agresywnie aż do samego końca.
- Podstawowe umiejętności nabyte na szkoleniu wojskowym.
- „Czuje miasto.”Nie ważne czy to Nowy Jork, Moskwa czy Paryż, czy jest tam po raz pierwszy, czydziesiąty, zawsze wie gdzie uciekać, którymi ulicami biec i gdzie się chować. Zgubienie ogona nie jest dla niego trudne.


Moce: brak

Słabe strony:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Broń:
- Beretta 92FS
- Garota
- SPAS 12.


Ekwipunek:
- różaniec,
- kieszonkowe wydanie Nowego Testamentu,
- zawsze pełna papierośnica,
- klucze do mieszkania.

Pojazd: 1974 Chevrolet Nova

Historia: Ciężko powiedzieć, że życiorys mężczyzny należy do tych udanych czy szczęśliwych. Wręcz przeciwnie jego historie można porównać do scenariusza filmu, którego głównym celem jest przekonać ludzi, że nawet najmniejsza decyzja może wpłynąć negatywnie na życie każdego człowieka. Urodził się 4 lipca 1983 roku w jednym ze szpitali na Bronksie, tam również spędził całe dzieciństwo. Matki nie miał okazji poznać, gdyż zmarła zaraz po jego urodzinach, obowiązek wychowaniem padł na ramiona jego ojca i dziadka. Jak bardzo ten ostatni chciał uczciwego życia dla Tristana, tak ten pierwszy utrudniał to w każdy możliwy sposób. Trudno wychować dziecko w miejscu zapominanym przez Boga, jeszcze trudniej by dziecko te wszyło na ludzi. Jako jedno z niewielu białych dzieci w szkole, prędko nauczył się, że tylko siła potrafi rozwiązać problemy na stałe, a stwarzanie problemów przychodziło mu ta szybko, jak i dosłowne uciekanie od nich. Ciągłe życie w biegu chłopca, za skutkowało wieloma odznaczeniami w szkole z dziedziny atletyki, możliwe, że odniósłby nawet sukcesy na olimpiadzie, na którą tak mocno namawiał go trener, gdyby nie porywcze życie ojca. Mając mniej niż 14lat pierwszy raz zdarzyło mu się wyprowadzać pobitego ojca z baru, z kolejnymi latami zdarzało się to coraz częściej, przy czym nawet sam chłopak obrywał. Dziadek, wiedząc, że sytuacje będą powtarzać się coraz częściej, pod pretekstem wspólnie spędzania czasu, zaczął zabierać chłopca na polowania za miasto, ucząc usługiwania broni i celnego strzału. Tristan, który czuł obrzydzenie na myśl zabijania zwierząt, zaczął tym się fascynować.
Nastoletnie życie przybrało typowy bieg dla „dzieci” na tamtej dzielnicy. Bójki, alkohol, czasami szkoła, narkotyki, śmierć jednego z przyjaciół i tak w kółko. Niewykluczone, że Booker się stałby jednym z martwych, o ile nie pewnego wieczoru pod wpływem jakichś nieznanych mu środków, jak twierdzi-niepoczuł powołania. Jego dość ubodzy w wierze bliscy, po usłyszeniu tej „wspaniałej” nowiny, postanowili wybić mu ten pomysł z głowy, wysyłając na szkolenia do wojska. Spędził na nich kilkanaście miesięcy.
Okoliczności powołania, z góry wskazywały na klęskę w życiu jako kapłan, a nastawienie rodziny nadal nie powstrzymały go, by po ukończonym szkoleniu wstąpić do seminarium, a wieku 23 lat być już po pierwszych święceniach.

Kiedy przyszło służyć na stałe w parafii, trochę go to wystraszyło. Był młody i nie chciał jeszcze szukać swojego stałego miejsca, tym bardziej że miało być to małe miasteczko w Teksasie. Pojawiła się wtedy druga opcja, poszukiwali w tamtym momencie kapelana wojskowego. Został pierwszym chętnym. Nie oczekiwali od niego umiejętności wojskowych, ale posiadanie ich dodawało mu pewnej pewności siebie. Do jego głównych zadań należało podróżowanie między jednostkami, wysłuchiwanie spowiedzi oraz dawanie ostatniego namaszczenia. Spełniał swoje obowiązki, ale w wolnym czasie zainteresował się walką znacznie bardziej niż podczas swojego ostatniego zetknięcia z wojskiem. To we właśnie w jednej z jednostek poznał Garetta Darka. Na wojnie nie zabawił zbyt długo, kiedy w obliczu śmierci, zamiast zostać męczennikiem, zadusił człowieka stułą. Ze względu na obrażenia i zaszłą sytuację, postanowili mimo sprzeciwu odesłać go do Ameryki.
Po powrocie przeniesiony został do miasta podzielonego na gangsterów i snobistycznych bogaczy, gdzie przez swój charakter popadł w spór z obiema grupami. Od tamtego momentu sypiał z bronią pod poduszką, a na kazaniach podważał każdy autorytet miasta, porównując ich do kłamliwych bożków. Nie poważał tylko lokalnych burmistrzów, ale zaczął również protestować wobec samego Watykanu. Uważając, że podlega Bogu, a nie zarozumiałym biskupom rozpoczął interpretować biblie oraz ich przykazania na własny sposób. A głoszenie ich na ambonie nie uciekło uwadze kapłanom wyżej położonych w hierarchii.
Nie był świętym księdzem; wino mszalne mieszał z mocniejszym alkoholem, spowiedzi kończyły się płaczem lub krzykiem, a konflikty rozwiązywał pięścią zamiast słowem Bożym.

Zdarzało się, że chodził nocami, szukając głosu Boga w pobliskich klubach, przy pomocy środków odurzających i chętnego towarzystwa. Nie otrzymywał szansy rozmowy z Ojcem, a szatanem, który kiedyś namówił Tristana na wystawienie boga na próbę. Jezus spędził 40 dni kuszony przez diabła, mężczyzna natomiast spędził 40 minut na wybieraniu odpowiedniego okna. Skoczył z czwartego piętra, licząc, że zostanie złapany przez anioły.
Poczuł się jak Łazarz, który powstał z grobu, budząc się tydzień później w szpitalu ze złamanym małym palcem u lewej dłoni.
Po tym zdarzeniu został wrzucony z kościoła, który postanowił przestać tolerować jego zachowanie, ale w zamian tego zaciągnął się do grupy Garetta, który pojawił się w mieście.


Informacje dodatkowe:
-często opowiada wymyślone anegdotki.

-jest hazardzistą.

-zdarza mu się zakładać koloratkę, ponieważ zyskuje wtedy pewne przywileje.


We could have changed the world... now look at us...I've become a political liability...and you...you're a joke... I want you to remember, Clark...In all the years to come... in your most private moments... I want you to remember my hand at your throat... I want you to remember the one man who beat you.".

Wizerunek:
Ben Barnes
 
 
 Destiny


Informacje
Wysłany: 2019-02-23, 19:13   

ZAAKCEPTOWANO

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Abreo_LoteQ Created by Phantom © 2008-2009


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9