Harley Queen
Autor Wiadomość
 Harley Quinn
Psychiatra Pracujący w Arkham


Informacje
Imię i nazwisko: Harleen Frances Quinzel
Pseudonim: Harley Quinn
Miasto: Gotham City
Wiek: 28 lat
Wysłany: 2018-02-09, 17:02   Harley QueenImię i nazwisko: Harleen Frances Quinzel.
Pseudonim: Harley Quinn.
Rasa: Człowiek.
Miasto: Gotham City.
Wiek: 28 lat (ur. 20/07/1990).
Grupa: Villains.


Wygląd
średniego wzrostu, urokliwa posiadaczka oszałamiającej, kobiecej figury. Duże, błękitne oczy, blond włosy za łopatki, szeroki uśmiech układający się z pełnych ust i pokazujący białe ząbki. Do tego piękne rysy twarzy i jasna cera. Brzmi zupełnie normalnie? Owszem. Jednak jej piękna figura cała pokryta jest ponad dwudziestoma, przeróżnymi tatuażami rozsianymi od stóp, aż po twarz, a także licznymi bliznami. Wspomniane duże oczy lśnią spojrzeniem szaleńca. Blond włosy związane są w dwa kucyki- jeden z końcówkami zafarbowanymi na różowo, drugi na niebiesko. Natomiast szeroki uśmiech jest przerażający, niczym wyjęty z najgorszych horrorów. Na twarzy zawsze widnieje ostry makijaż, składający się z agresywnie czerwonej szminki nałożonej na usta, oraz powiek pomalowanych w chaotyczny sposób, pod kolor końcówek kucyków. A cera? Owszem, jasna, wręcz trupio biała. I co? Już nieco mniej normalnie, prawda? A to nie koniec. Niegdyś ubierała się w kolorach czerni i czerwieni, jednak z biegiem czasu przeszła głównie na kolory różu i błękitu. Strój składający się z zdecydowanie zbyt krótkich spodenek, kabaretek, podartej bluzki i cienkiej kurtki, a także ogrom przeróżnych dodatków niezaprzeczalnie tworzą wyzywającą całość. Nie przejdziesz obok niej obojętnie. Seksowna psychopatka, ot co.

Uwaga: Choć aktualnie najczęściej widać różowo-niebieską Quinn, to Harley może zmieniać swój wygląd według nastroju. Czyli, na przykład, gdy najdzie ją chęć na powrót do czerni i czerwieni, to po prostu to robi. Ma nastrój na spódniczkę- to ubiera spódniczkę, innego razu wyrzuci spódniczkę przez okno i założy spodnie, etc.


Charakter:
Niegdyś, jako Harleen Quinzel- doktor psychiatrii- była spokojna, opanowana, łagodna, cierpliwa i profesjonalna. Kariera była dla niej wszystkim i to jej w pełni się oddawała. Paradoksalnie, to właśnie w pracy poznała Jokera, który spowodował jej zupełną odmianę. Zielonowłosy wyzwolił tkwiące w niej szaleństwo i chaos, doprowadzając tym samym do jej zguby.. czy raczej powstania. Od tamtej pory gotowa jest pozwolić, by jej życie rozpadło się przez ukochanego szaleńca. Robi to jednak kompulsywnie, będąc od niego uzależniona, co przejawia się to głównie w momentach jej skrajnych emocji. Na przykład- może chcieć zabić Jokera (dosłownie), za krzywdy jakie jej wyrządził, jednak w większości przypadków wystarczy jedno jego słowo przeprosin i mu wybacza.
Sama Quinn jest obłąkana, zwariowana, ale twarda. Potrafi walczyć na bardzo wysokim poziomie, a niebezpieczne akcje traktuje niczym zabawę. Znajduje dziecięcy ubaw w krzywdzeniu innych. Jej specyficzna maniera, zalotny głos i słodkość o mocy kilograma pączków sprawiają, że jest jednym z najbardziej uroczych złoczyńców. Niebezpieczna w swym szaleństwie, jest chodzącą autodestrukcją, przy czym pozostaje zabawna, bystra i ponętna. Stała się kompletną psychopatką, pod wieloma względami, choć sama uważa, że jest “jedynie” socjopatką. Jednocześnie jest w niej coś, co przyciąga innych, pomimo jej bezpośredniości i wręcz chamskiego charakteru, przez który uderza wtedy, gdy ludziom jest źle. Nigdy nie wiadomo co zaraz zrobi. Ma trudny charakter, ciągłe zmiany nastrojów i popada ze skrajności w skrajność, co może być wywołane chorobą afektywną dwubiegunową. Co więcej, słyszy w głowie głosy, z którymi potrafi rozmawiać jak z prawdziwym człowiekiem, zdarza jej się również widzieć nieistniejące rzeczy, co znowu może oznaczać schizofrenię. Jest chodzącą orkiestrą absurdu i chaosu, wynikającą z połączenia urzekającego uroku i bezwzględnej brutalności, która po rzekomej śmierci Jokera tylko się nasiliła. Ostatnimi czasy zdaje się, że Harley zupełnie zatraciła się w swoim szaleństwie.


Umiejętności:
- Niezwykle uzdolniona akrobatka i gimnastyczka - praktycznie nic z tych dziedzin sportu sprawia jej trudności. Wszelkie salta, gwiazdy, szpagaty, czy nienaturalne wyginanie swojego ciała to dla niej błachostka. Nie ma sobie równych. (Zdobyła sportowe stypendium na studiach)
- Ekspert w dziedzinie szpiegostwa i infiltracji - potrafi się podszyć pod niemalże każdą osobę. Dodatkowo, Harley jest mistrzem przebrania i często stosuje wyszukane stroje w ramach swoich zbrodni. Przy różnych okazjach ukrywała się jako członek zespołu rockowego, sekretarza, reżysera filmowego, policjantki, śpiewaczki operowej, stewardesy i strażniczki więziennej; często rabując lub zamieniając ofiary, które zastąpiła.
- Sztuki walki - może tego po niej nie widać, ale niesamowicie dobrze posługuje się sztukami walki. Walka wręcz nie stanowi dla niej żadnego problemu.
- Zastraszanie - z pozoru może tego po niej nie widać, jednak jest w stanie wywołać ogromny lęk u innych.
- Torturowanie - jej skrzywiona psychika jedynie napędza pokręconą kreatywność, co wykorzystuje podczas tortur sprawiających jej radość.
- Równowaga.
- Umiejętność ucieczki - niejednokrotnie uciekła już z różnych potrzasków, czy chociażby Arkham.
- Zwinność.
- Kondycja - potrzeba naprawdę dużo, aby dostała “zadyszki”.
- Umiejętność posługiwania się bronią białą i palną.
- Bardzo wysoki poziom intelektu.
- Uzdolniony psychiatra - wystarczy jej chwila na prześwietlenie czyjegoś umysłu/psychiki.


Moce:
(Harley nabyła swoje moce poprzez kąpiel w chemikaliach.)

- Szybka regeneracja.
- Odporność na trucizny, leki i wszelkiego rodzaju toksyny.
- Zwiększona szybkość, zwinność i siła (większa niż jakiegokolwiek olimpijskiego sportowca). Jest w stanie położyć każdego mężczyznę tylko dwoma ciosami lub jednym kopnięciem; udaje jej się skakać bardzo wysoko bez wysiłku - to, w połączeniu z jej wielkimi umiejętnościami gimnastycznymi, czyni ją niesamowicie akrobatyczną, “sprężystą” i groźną w walce..

Broń:
Nazywa ją swoimi “zabaweczkami”.

Standardowe:
- Pistolet - rewolwer Rhino, z piętnastocentymetrową lufą. Ciężki i czarny, ze złotymi dodatkami. Ma mnóstwo szczegółów, w tym napis „LOVE, HATE” znajdujący się na cylindrze, gdzie są pociski. “Love” ma obok złą buźkę, a “Hate”- uśmiechnięta. Posiada jeszcze małe, wtopione diamenciki, oraz symbol HQ. Przypomina dzieło sztuki.
- Ogromny, drewniany młot.
- Bejsbol.

Do tego:
karty z trucizną, noże do walki wręcz, metalowy młotek,, noże do rzucania, dwie pałki teleskopowe, kastet, paralizator, łom i co jej w ręce wpadnie.. Ah, a także krzesło elektryczne w jednej z kryjówek gangu.


Ekwipunek:
Nieustannie zmienny. Jednak zawsze ma przy sobie pełno “zabaweczek”, a także bejsbol, lub młot..


Pojazd: Motocykl, lub coś co po prostu ukradnie.

Historia:
Młoda Harleen bardzo chciała zostać psychologiem kryminalnym. Postanowiła dążyć do celu, pomimo faktu, że jej surowa matka, oraz ojciec kryminalista mieli jej marzenia w dalekim poważaniu. O dziwo jej dzieciństwo i niezbyt przyjemna sytuacja w rodzinie paradoksalnie spowodowały, że stała się ona niezwykle ułożoną i restrykcyjną osobą.. przynajmniej z pozoru.
Gdy wreszcie dopięła swego i zaczęła się spełniać w swojej wymarzonej pracy- ta szybko zaczęła ją nudzić. Nie spędziła w niej jednak dużo czasu, ponieważ jako bardzo uzdolniona doktor psychiatrii, została przeniesiona do pracy w Arkham Asylum. Jej wysokie mniemanie o sobie doprowadziło do tego, że Harleen stwierdziła, iż jest w stanie dotrzeć do niemalże każdego pacjenta z wcześniej wspomnianego wariatkowa. Ponieważ jej zdolności zawodowe rzeczywiście były na bardzo wysokim poziomie, jako jednego z pacjentów przydzielono jej okrytego sławą Jokera, który to zauważył kryjące się w niej szaleństwo i chaos. Na ich spotkaniach zaczęła postrzegać go jako ofiarę, nie wiedząc, że jest to zwyczajna manipulacja z jego strony.
Pomogła Jokerowi w ucieczce z Arkham, który przed całkowitym opuszczeniem blondynki sarkastycznie poddał Quinzel terapii szokowej. Harleen zniosła ból i odnalazła później zielonowłosego. Z miłości do niego rzuciła się do kadzi z chemikaliami, z którego on ją wyłowił. Od tamtej pory została Harley Quinn i wraz z Jokerem stworzyła królewską parę zbrodni Gotham.
Do czasu.
Podczas jednego z nocnych wypadów na miasto z Jokerem, Harley zostaje schwytana przez Batmana i umieszczona w Arkham. Przez swoją psychopatyczną naturę szybko zyskuje własną, odseparowaną celę, a jej gniew narasta podczas tortur przeprowadzanych głównie przez jednego ze strażników. Quinn po pewnym czasie zostaje wcielona do organizacji o nazwie Suicide Squad- czyli zbioru najgorszych złoczyńców, mających pracować dla rządu. Nie trwa to długo, ponieważ odbija ją jej ukochany i ponownie tworzą parę niosącą chaos.
Ponownie- do czasu.
Harley po raz drugi zostaje schwytana i umieszczona w swojej wcześniejszej celi. Podczas pobytu w Arkham dowiaduje się o śmierci Jokera. Jej pierwszą reakcją jest załamanie nerwowe, później jednak stwierdza, że to z pewnością kłamstwo. Popada w obłęd. Dowiaduje się, że twarz zielonowłosego szaleńca jest w GCPD i postanawia ją ukraść- tak też robi.
Quinn zostaje jedyną szefową gangu Jokera. Jest znacznie bardziej brutalna i obłąkana, niż przedtem.


Informacje dodatkowe:
- Posiada doktorat z psychiatrii.
- Jako psychiatra zamierzała napisać książkę o hiper-złoczyńcach.
- Jeżeli chce wkurzyć Jokera - po prostu flirtuje z innym facetem.
- Jej skóra jest biała przez kąpiel w chemikaliach.
- Potrafi wpływać na innych swoim urokiem osobistym i seksapilem.
- Jej najlepszą przyjaciółką jest Poison Ivy.
- Potrafi tańczyć na rurze/sznurze/szarfach/w klatce czy chociażby na powieszonym prześcieradle.


Wizerunek: Margot Robbie (wymienne na art’y przedstawiające HQ).
--------------------
 
 
 Batman 
The Dark Knight


Informacje
Imię i nazwisko: Bruce Wayne
Miasto: Gotham City
Wiek: 45 lat
Grupa: Justice League
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-02-23, 01:46   

--------------------
I am vengeance, I am the night, I am Batman!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Abreo_LoteQ Created by Phantom © 2008-2009


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10