Lilith Clay
Autor Wiadomość
 Omen


Informacje
Imię i nazwisko: Lilith Clay
Pseudonim: Omen
Wiek: 22
Multikonta: Jedwabek, Milagro, Firestorm
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-05-15, 14:20   Lilith ClayImię i nazwisko: Lilith Clay
Pseudonim: Omen
Rasa: Metahuman
Miasto: Kentucky
Wiek: 22
Grupa: Heroes

Wygląd: Lilith jest średniego wzrostu (167 cm), bardzo szczupłą (47 kg), rudowłosą dziewczyną o jasnej cerze. Na co dzień ubiera się skromnie, kobieco, preferując w swym ubiorze odcienie zieleni idealnie komponujące się z kolorem jej oczu. Strój, który zakłada do walki składa się z przylegającego do ciała, czarnego, elastycznego kostiumu, zasłaniającej całą twarz maski, której dolna część jest, a jakże, zielona oraz płaszcza z kapturem, o dosyć osobliwym kroju i pasiastym ornamencie.
Jej gładką skórę przecinają gdzieniegdzie (między innymi na ramionach i łopatkach) okropne blizny, których dorobiła się w N.O.W.H.E.R.E. Analogiczne, aczkolwiek mniejsze znamiona znajdują sie na jej powiekach, wokół oczu, sugerując, w połączeniu z dosyć pustym, skierowanym w nieskończoność wzrokiem, iż z jej wizją coś jest nie całkiem w porządku. Tak, Lilith jest niewidoma. Jej gałki oczne nie są jednak widocznie uszkodzone, więc nie widzi sensu w ich ukrywaniu zamykając oczy, lub pod charakterystycznymi, czarnymi okularami. Mimo to w cywilu, gdy jest sam na sam, zdarza jej się chodzić z białą, teleskopową laską.
Kiedy używa swoich psionicznych mocy spowija ją jasno-zielone, przytłaczające, fluorescencyjne światło, które ze szczególna mocą wydostaje się z jej oczu. Im bardziej jest skupiona i im bardziej wytężony jest umysł, tym więcej światła-energii się z niej wydostaje otaczając ją i opływając niczym osobliwa ciecz.

Charakter: Na pierwszy rzut oka Lilith wydaje się być tym, kim zawsze była; roześmianą, pewną siebie, życzliwą pacyfistką, nigdy nie oceniającą po pozorach. Niby nic się nie zmieniło, wciąż jest bezinteresownie pomocna, nie szuka poklasku, konflikty stara się rozwiązywać na drodze dyplomacji i dla każdego ma zawsze dobre słowo. Mimo wszystko przebywając w jej pobliżu ciężko pozbyć się ciężkiego wrażenia tajemnicy i swoistej niekompletności, którą dziewczyna stara się ukryć pod rozbrajającym uśmiechem. W żadnym wypadku Omen nie jest nieszczera, po prostu niepytana nie mówi sama z siebie całej prawdy oraz stara się nie obarczać przyjaciół własnymi problemami.
Jest bardzo pobłażliwa, jednak nigdy wobec samej siebie. Czas spędzony w Kolonii odcisnął na niej piętno, przez co wręcz paranoicznie obawia się wyrządzić komuś krzywdę, czy zachować się "źle" w każdym tego słowa znaczeniu. Stale używa na sobie swojej umiejętności "zmiany umysłu", by usunąć jakiekolwiek oznaki nieheroicznych bodźców, lub pobudek. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że jej definicja dobra niekoniecznie musi być uniwersalna i nie ma najmniejszego zamiaru naprostowywać w ten sposób żadnej innej osoby. Wystarczająco umysłów zmieniła już dopasowując je do ideologii Harvest'a.

Umiejętności:
- Podstawy walki wręcz: głównie w celach samoobrony, Judo oraz ciosy w punkty witalne, nauczone przez Graysona.
- Nadludzka inteligencja oraz pamięć: Lilith jest w stanie przechowywać w pamięci swoiste szablony osób, z którymi miała kontakt psioniczny (np. Tytanów) zawierające ich wspomnienia oraz psyche. Jej IQ znacznie przewyższa średnią, poza tym dziewczyna nie zapomina niczego, co nie jest z jej umysłu aktywnie usunięte.
- Zdolności akrobatyczne: gibkość, zwinność, salta, szpagaty, taniec erotyczny...
- Szeroki zasób wiedzy: Zarówno dzięki własnej ciekawości i pilnej nauce, jak i telepatycznym analizowaniu raz na jakiś czas głów ekspertów w wielu dziedzinach Lilith posiada wręcz encyklopedyczną wiedzę, którą potrafi praktycznie wykorzystać.

Moce:
- Psionika: Omen posiada silne zdolności metapsychiczne. Chociaż jeszcze nie wszystkie moce z nimi związane zdążyły się ujawnić pewnym jest, iż pod względem mentalnym przewyższa Psimon'a:
- Prekognicja: Możliwość niezbyt dokładnego i najczęściej niejasnego przewidywania przyszłości. Najczęściej w formie przeczucia, lub nie całkiem jasnej przepowiedni. Porównywalne do wróżenia z fusów, lub kryształowej kuli, aczkolwiek prawdziwe.
- Telepatia: Pozwala na czytanie w myślach dowolnej osoby, zarówno w celach komunikacji, jak i (niekoniecznie dobrowolnego) pozyskiwania informacji. W promieniu 100 kilometrów pasywna. Myśli traumatyczne, lub nacechowane ogromną ilością uczuć może odbierać nawet na znacznie większe odległości. Nieznany jest limit aktywnego połączenia, które to Omen jest w stanie tworzyć nie tylko jedynie między sobą, a celem, ale również w grupach. Poza czytaniem w myślach celu Omen jest w stanie również w przybliżeniu określić jego położenie. Im bliższy (pod względem psychicznym: przyjaciel, rodzina, miłość...) jest jej cel, tym łatwiej utworzyć telepatyczne połączenie i tym stabilniejsze ono jest. Zabiegi, jak trzymanie za ręce, rozmowa, przedstawienie się itp. również mogą na nie pozytywnie wpłynąć.
- Zmiana umysłu: Lilith jest w stanie przepisywać na nowo umysły innych, wraz ze wspomnieniami, jednak gardzi tą umiejętnością i używa jej jedynie wobec siebie samej. Moc ta jest zdecydowanie wyczerpująca, dodatkowo nie wszystkie umysły są na nią podatne, a zmiana niekoniecznie jest nieodwracalna. Niektórzy, nawet całkiem normalni ludzie z wystarczająco silnym psyche są w stanie się jej oprzeć, a dostatecznie potężni psionicy dadzą radę przywrócić oryginalny stan.
- Tworzenie iluzji: Potrafi tworzyć realistyczne iluzje w umyśle celu. Jedna osoba na raz, na niewielkie odległości.
- Projekcja lęku: Jest w stanie telepatycznie zmusić ofiarę do ciągłego przeżywania jej lęków i koszmarów. Jedna osoba na raz, na niewielkie odległości.
- Telekineza: Omen umie tworzyć psioniczne pola energetyczne, czy to w formie pokrywającej jej ciało drugiej, niewidzialnej skóry chroniącej przed obrażeniami w trakcie sparingów, czy sferycznego pojemnika wokół celu (wielkości człowieka), a nawet ścian o rozmiarach 3 na 3 metry. Im większy obiekt, tym wymagane jest więcej skupienia.
- Psioniczne pole maskujące: Umożliwia ukrycie obecności Omen oraz osób jej towarzyszących przed innymi, słabszymi od niej psionikami, lub urządzeniami rejestrującymi aktywność umysłową.


Słabe strony:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---Ekwipunek:
- Telefon komórkowy z klapką. Motorola W377, czy coś podobnego.
- Teleskopowa biała laska.
- Podróżny worek, a w nim kilka ubrań na zmianę, pół litra wody i coś do jedzenia.
- 250$ w różnych walutach (m.in. rand, funty egipskie, peso)

Historia: Pochodzi z Kentucky. W wieku 13 lat odkryła swoje metapsychiczne moce i przeczytała w umysłach swoich rodziców, że została adoptowana, a oni są jedynie jej rodziną zastępczą. Wściekła, że ukrywali przed nią tak ważną informację uciekła z domu w poszukiwaniu jej prawdziwych rodziców. Po kilku latach, wielu wzlotach i upadkach skończyła w Canary Cottage Disco jako tancerka go go. Tam spotkała Tytanów (Kid Flash, Robin, Wonder Girl, Speedy) w cywilu i dzięki czytaniu w myślach ich rozpoznała, a także zapragnęła dołączyć. Początkowo grupa wyśmiała zarówno ją samą, jak i jej niczym nie poparte moce, jednak zmienili zdanie, gdy, zgodnie z jej przepowiednią, nie udało im się uratować laureata Pokojowej Nagrody Nobla, doktora Arthura Swenson.
Po dołączeniu do Tytanów Lilith wspierała ich w trakcie wielu misji i kryzysów. Przez jakiś czas była też członkinią Zachodniego oddziału. Jej pragnienie poznania prawdziwych rodziców nigdy jednak nie wygasło i ostatecznie dziewczyna zdecydowała się chwilowo porzucić życie superbohaterki na rzecz poszukiwań.
Dziwnym trafem, podczas tej wyprawy poszukiwawczej została pojmana przez N.O.W.H.E.R.E., gdzie po serii eksperymentów wzmacniających jej moce psioniczne, serii nieudanych eksperymentów, między innymi, pozbawiających ją wzroku oraz praniu mózgu stała się prawą ręką Harvest'a. święcie przekonana, że wszczepione jej przekonania są jej własnymi zajmowała się torturowaniem oraz wnikaniem w i modyfikowaniem psyche dzieciaków zamkniętych w Kolonii. Dopiero spotkanie dawnych znajomych, którzy notabene pokonali Harvest'a, zachwiało jej psychiką na tyle, by zorientowała się, że od dłuższego czasu żyje w kłamstwie.
Rozdarta, załamana i niepewna tego, kim tak naprawdę jest zaszyła się w południowej Afryce, gdzie przez kilkanaście długich miesięcy oddzielała we własnym umyśle prawdę od fałszu. Wiele jej wspomnień sprzed N.O.W.H.E.R.E. zostało bezpowrotnie zniszczonych i tylko pojedyncze informacje zachowały się skrzętnie ukryte w zakamarkach jej jaźni. Na ich podstawie odbudowała dawną (a może nową?), pacyfistyczną, życzliwą, wesołą Lilith usuwając wszelkie, jej zdaniem, nieheroiczne przekonania z własnego umysłu, a wspomnienia z Kolonii zaszywając tak głęboko w podświadomości, jak tylko się dało, żeby nikt poza nią samą nie miał do nich łatwego dostępu. Niewiele więcej za pomocą tych szczątkowych, prawdziwych informacji była w stanie zdziałać. Potrzebowała pomocy. Pomocy osób bliskich z pewnością pamiętających o dawnej Lilith i przechowujących w pamięci jej obraz, który to próbowała zrekonstruować.

Informacje dodatkowe:
- Imię Omen przyjęła dopiero będąc członkiem N.O.W.H.E.R.E., jednak używa go do teraz uważając, że usuwanie przykrych wspomnień do niczego jej nie doprowadzi.
- Jako prawa ręka Harvest'a posiadała blond włosy o czerwonych końcówkach.
- Jej psioniczne moce prawdopodobnie pomagają jej w walce wręcz instynktownie przewidywać ataki przeciwnika.
- Wciąż nie wiadomo, kim są jej prawdziwi rodzice.
- Możliwe, że "Omen" coś oznacza i to nie tylko po prostu pseudonim.
- Preferuje umięśnionych, prostolinijnych mężczyzn.

Wizerunek: Głównie Prime Earth + skutki new52
 
 
 Dream 


Informacje
Imię i nazwisko: Dream
Miasto: Dreaming
Wiek: Endless
Grupa: MG
Wysłany: 2018-05-21, 00:45   

--------------------

"I walk across the dreaming sands under the pale moon: through the dreams of countries and cities, past dreams of places long gone and times beyond recall."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Abreo_LoteQ Created by Phantom © 2008-2009


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8