Jade
Autor Wiadomość
 Jade 
Jennifer Lynn Hayden


Informacje
Imię i nazwisko: Jennifer-Lynn Hayden
Pseudonim: Jade
Wiek: 22
Grupa: Green Lantern Corps
Multikonta: Nyssa al Ghul, OC
Wysłany: 2018-07-27, 17:13   JadeImię i nazwisko: Jennifer-Lynn Hayden
Pseudonim: Jade
Rasa: Kosmitka
Miasto: Oa / Milwaukee
Wiek: około 22
Grupa: Green Lantern

Wygląd: Jej wygląd zewnętrzny jest niezwykle charakterystyczny ze względu na zielony odcień jej skóry, oczu i włosów. Owym zielonym pigmentem jest chlorofil znany wszystkim jako związek fotosyntetyczny u roślin. Nie ma to aż tak wielkiego wpływu na jej sposób życia, o czym wspomnę później.
Włosy zwykle ma rozpuszczone, lekko pofalowane lub zwyczajnie proste, sięgające do ledwo za ramiona. Waży niedużo, tylko pięćdziesiąt sześć kilogramów, jest to jednak proporcjonalne do jej przeciętnego wzrostu, koło metra siedemdziesięciu. Najczęściej spotykany ubiór to obecnie kostium zielonych latarni lub wcześniej, także zielony, kostium z wyszytą gwiazdą na piersi.


Charakter: Przeszłość ukształtowała jej osobowość. Jade okazuje się być stonowaną i łagodną osobą w stosunku do innych istot. Jest typem słuchacza, nie wiele mówi gdy nikt tego od niej nie wymaga. Może wydawać się z zewnątrz cicha i nieśmiała, jednak gdzieś tam w środku kryją się niezmierzone pokłady odwagi i silnej woli. Nigdy nie ukrywa przed nikim swych emocji, można z niej czytać jak z otwartej księgi. Ufa swoim towarzyszom i pracuje wytrwale by być coraz lepsza.

Umiejętności: Ciało Jade jest wygimnastykowane i podatne na nowe umiejętności takie jak podstawy sztuk walki. W walce nie stosuje się do utartego już schematu, działa instynktownie. Poza tym jest utalentowaną fotografką.

Moce:
— Kieszonkowy wymiar: może utworzyć niewielką, poza-wymiarową przestrzeń do przechowywania,np. latarni, do ładowania pierścienia. Wymiar „kieszeni” można utworzyć z dowolnego miejsca.

— Projekcja energii: Pierścień może być użyty do wystrzeliwania podmuchów energii lub stworzenia broni, takiej jak pociski z nich. Pierścień może wyświetlać wiązki światła napędzane wolą użytkownika. Moc broni nie jest zależna od wyglądu lecz od woli posiadacza pierścienia.

— Pole siłowe: Dzięki pierścieniowi jest w stanie tworzyć pola siłowe o różnych rozmiarach i kształtach, aby chronić samą siebie jak i inne osoby znajdujące się w pobliżu. Z kosmicznym zakresem obowiązków Green Lantern, naturalne jest, że pierścień mocy jest przeznaczony do działania w kosmosie. Pierścień tworzy pole siłowe chroniąc przed niebezpieczeństwami pustki, w tym filtracji promieniowania kosmicznego i mikroskopijnych cząstek stałych, które zwykle byłyby śmiertelne.

— Nadludzka siła: wykorzystując konstrukcje stworzone przez pierścień, staje się zdolna do podnoszenia / poruszania ogromnych ciężarów o wiele cięższych, niż normalnie by to było możliwe przy stosunkowo niewielkim wysiłku.

—Sygnał ostrzegawczy: w obliczu niebezpieczeństwa może wykorzystać swój pierścień jako awaryjny sygnał ostrzegawczy. Alarm może zostać skierowany do sąsiedniego sektora Green Lantern lub może być alarmem Corps-wide.

— Lot: Poprzez manipulację antygrawitonami pierścień pozwala latać z niewiarygodną prędkością. W kosmosie zdolność latania została zwiększona aby osiągnąć prędkości znacznie przekraczające prędkość światła. W atmosferze tarcie powietrza nie jest przeszkodą, ponieważ ciepło jest pochłaniane lub odbijane przez pole pierścienia.

— Ograniczona regeneracja komórkowa: Może używać pierścienia do leczenia urazów fizycznych na sobie lub innych.

— Modyfikacja materiału: mundur Green Lantern nie jest wykonany z tkaniny. Jest tworzony przez pierścień mocy. Zielone części ubioru są zwykle bardzo ciepłe lub gorące dla tych, którzy go dotykają, podczas gdy czarne części są bardzo zimne.

— Faza : Pierścień mocy umożliwia przechodzenie przez twarde przedmioty, takie jak ściany.

— Przekaz Myśli: inaczej znany jako łącze telepatyczne, które może być używane do koordynowania taktyk z innymi Zielonymi Latarniami lub raportowania statusu aktywnej misji partnerowi sektorowemu lub innej Latarni. łącza mogą być również tworzone za pomocą nie-Zielonych Latarni, chociaż wymaga to większej siły woli.

— Encyklopedia galaktyczna: pierścienie noszone przez Korpus funkcjonowały jako odniesienia dla ich nosicieli. Mając do dyspozycji ogromną wiedzę Księgi Oa, każdy pierścień funkcjonuje jako gotowe odniesienie do większości ludzi, wydarzeń gwiezdnych i warunków, które mogły być widziane przez inne pierścienie lub inne Zielone Latarnie.

— Promień naprowadzania : Promień naprowadzania w pierścieniu pozwala na doprowadzenie w łatwy sposób do drugiej latarni.

— Konstrukcje energetyczne: Podstawową funkcją pierścienia jest dostarczenie broni zdolnej do przekształcenia myśli w fizyczne konstrukcje poprzez siłę woli. Może tworzyć dowolne przedmioty lub konstrukcje, które sobie wyobrazi, o ile posiada siłę woli niezbędną do jej powstania. Konstrukcje istnieją tylko tak długo, jak napędza je siła woli. Przedmioty stworzone przez pierścienie nie są niezniszczalne i są tak potężne, jak siła woli będąca ich budulcem. Rodzaje konstrukcji odzwierciedlają osobowość.

— Odtwarzanie w środowisku: Na żądanie, pierścień mocy może odtworzyć środowisko holograficzne na podstawie danych w jego bankach pamięci. Może wszystko oglądać jako obserwator, nie ma żadnego wpływu na wyświetlane zdarzenia. Wszystkie obiekty w odtwarzaniu pojawią się w pełnym spektrum kolorów, pierścień automatycznie zakończy odtwarzanie, jeśli zewnętrzne warunki o wydarzenia nie zakłócą skupienia nad hologramem.

— Zaprogramowane warunki: Komendy mogą być przechowywane w pierścieniu, aby zostać wykonane w późniejszym terminie, nawet jeśli są to komendy poprzedniego właściciela.

— Absorpcja energii: Pierścień może absorbować i przechowywać inne energie. Nie spowoduje to jednak doładowania normalnego zasobu energii pierścienia. Na przykład: pierścień, który wymaga ładowania, ale zawierał zapas energii elektrycznej, mógł jedynie rozładować tę energię elektryczną.

— Protokół zabezpieczeń: Pierścień latarni są zakodowane aby stały się bezużyteczny w przypadku kradzieży.

— Międzygalaktyczny tłumacz: Pierścień może tłumaczyć praktycznie każdy język we wszechświecie, ułatwiając spotkania dyplomatyczne.

— Kontrola nad roślinami - umiejętność tą otrzymała po matce, może sprawić, że dana roślina na przykład się wokół kogoś owinie.

Słabe strony:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---Broń: Pierścień Green Lantern Corps

Ekwipunek: — Pierścień Green Lantern Corps, latarnia

Pojazd: brak, przemieszcza się w razie potrzeby przy pomocy pierścienia.

Historia: Biologicznymi rodzicami Jade byli Rose Canton znana również jako Rose Thorn oraz Alan Scott. Rose była schizofreniczką i posiadała dwie osobowości, co było jednym z objawów choroby. Jeden z epizodów choroby nastąpił podczas ich miesiąca miodowego, gdzie Rose jako Thorn próbowała zabić Alana, któremu udało się uciec. Thorn nie zaprzestała na tej jednej próbie. Podczas jednej z nocy miesiąca miodowego poczęli Todda i Jade, po ich urodzeniu Rose oddała dzieci do adopcji, bojąc się, że je skrzywdzi.
Jade trafiła do pary mieszkającej w Milwaukee - Myrny i Julian’a Hayden. Nazwali ją Jennifer-Lynn Hayden. Dorastała niewiedząc, że jest adoptowana. Nie wiedziała nawet, że ma brata bliźniaka.
Dowiedziała się gdy przekroczyła wiek nastoletni, kiedy ujawniła się jej mutacja. Jej skóra i włosy przybrały zielony kolor. Odszukała swego brata i sądząc, że są dziećmi Alana Scotta próbowali dołączyć do Justice Society, zostali przydzieleni do Infinity, Inc. Przybrała imię Jade. Wykorzystując moc Starheart, walczyła ze złem. Dołączyła do Korpusu Zielonych Latarni, dostając pierścień od Strażników. Jej treningiem i nauką zajęła się Laira Omoto.
Poszukiwania ojca nie przyszły jej tak łatwo, jakby tego chciała. Szukała śladów wśród papierów adopcyjnych, tak znalazła brata, i uzyskała pewność o tym, że są dziećmi Alana. Dopiero, po dołączeniu do Infinity, Inc. udało jej się uzyskać więcej szczegółów z plotek i nie potwierdzonych informacji od członków organizacji. Sprawdzali każdy trop, przy czy wciąż szukając kolejnych, tak długo aż udało im się do niego dotrzeć.Informacje dodatkowe:

—straciła te moce, gdy walczyła ze Starheart, źródłem jej mocy.
—może fotosyntezować światło słoneczne jak roślina.


Wizerunek: Twiggy Tallant
"We could have changed the world... now look at us...I've become a political liability...and you...you're a joke... I want you to remember, Clark...In all the years to come... in your most private moments... I want you to remember my hand at your throat... I want you to remember the one man who beat you."
--------------------
"In brightest day, in blackest night, no evil shall escape my sight; let those who worship evil might, beware my power, green lantern light"
 
 
 Jebediah of Canaan
Wizard Shazam


Informacje
Wysłany: 2019-01-04, 22:25   

Ok. Z kartą nie ma większych problemów. Jedyne co, to motyw ze Starheart, tj. walką z nim. Proszę, abyś usunęła fragmenty o tym (w związku z tym, że Alan Scott na forum nie nosi w sobie mocy Starheart, a co za tym idzie, stworzenie nie chciałoby mu jej odbierać i nie byłoby całej zabawy z opetywaniem Obsidiana by to zrobić).
Możesz też rozwinąć w historii przebieg poszukiwania, pierwsze spotkanie z Alanem i w ogóle.

Skonsultuj też z Kylem wspólny fragment historii. Z tego co wiem, na forum on też jest nowicjuszem, więc nie wiem, czy mógłby ci podarować pierścień.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---Btw. Bardzo fajny avek.
 
 
 Jebediah of Canaan
Wizard Shazam


Informacje
Wysłany: 2019-04-05, 11:09   

Akcept
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Abreo_LoteQ Created by Phantom © 2008-2009


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8