The Boogeyman
Autor Wiadomość
 Garett Dark 


Informacje
Imię i nazwisko: Garett Dark
Pseudonim: The Boogeyman | The Huntsman
Miasto: NYC | Baza Wojskowa
Wiek: 38
Grupa: Anti Hero
Karta Postaci: Klik
Wysłany: 2018-12-05, 22:03   The BoogeymanImię i nazwisko: Garett Dark
Pseudonim: The Boogeyman
Rasa: Człowiek
Miasto: New York
Wiek: 38 lat
Grupa: Anti Hero

Wygląd: Garett jest mężczyzną o atletycznej budowie, ma 193 cm wzrostu i waży 110 kilogramów. Ma brązowe oczy które są głęboko osadzone w czaszce. Posiada bardzo krótkie włosy o kruczoczarnej barwie i delikatny zarost. Ciało mężczyzny pokrywają liczne blizny, które są pamiątką po dzielnej służbie w wojsku, bądź udziału w urządzonych przez niego krucjatach. Strój taktyczny który nosi The Boogeyman jest złożony ze zwykle czarnego umundurowania, które zakryte są dużą ilością różnych ochraniaczy i kamizelką kulodporną, przy tym nosi buty taktyczne typu lowa zephyr z8b gtx czarne. Mężczyzna ukrywa swoją tożsamość czarną kominiarką.

Charakter:
Garett zalicza się do osób o rozdwojeniu jaśni - to tak jakby w jego umyśle siedziały dwie zupełnie inne osoby, jedna po lewej, a druga po prawej. Nad lewicą Darka panuje ten fragment odpowiedzialny za charakter typowego, wojennego bohatera. Garett podczas służby w wojsku był godnym powierzenia mu swojego życia żołnierzem jak i jest do dziś. Jest on oddanym i lojalnym kompanem. Gotowym jest poświęcić siebie. Myśli na bieżąco i dość szybko znajduje wyjścia z najróżniejszych sytuacji. Druga jego osobowość pojawiła się poprzez incydent w parku rozrywki, który to zostawił trwały ślad jego psychice i sprawił, że narodził się Boogeyman. Sarah, jego żona, jak i dwoje dzieci zginęły z ręki mafii zmieniając go w żądnego krwi kata, który poszukuje sprawiedliwości.


Umiejętności:

Wytrenowanie niemalże do granic ludzkich możliwości. - Garett już od najmłodszych lat został szkolony na żołnierza dzięki któremu już wtedy odznaczał się większą siłą, wytrzymałością jak i zręcznością. Przechodząc bez problemowo komisje wojskową dołączając do Piechoty Morskiej gdzie przeszedł gruntowne szkolenie wojskowe by później dołączyć do Zielonych Beretów. Gdy dołączył do US Zielonych beretów. Dzięki wieloletniej służbie nabył takie umiejętności jak; znajomość regulaminów, rozkazów polowych, map, zasad patrolowania, planowania, dowodzenia i wykonywania zasadzek, strzelectwa, materiałów wybuchowych, rozpoznawania: urządzeń wojskowych, broni, wyposażenia; orientacji w terenie, rajdów i innych podstawowych zadań, z równoczesnym treningiem fizycznym. Następnie przechodzą kurs łączności, trening spadochronowy, trening snajperski, kamuflaż, włamywanie, szkolenia paramedyków, zgrywanie grupy w realnym działaniu, także zgrupowanie w małe jednostki taktyczne, trening pod ostrzałem ostrej amunicji. By później przejść szkolenie Jednostki Revenant gdzie przeszedł trening szkoleniowi połączony z jednostkami siłach specjalnych takich jak: SAS, KSK, Jægerkorpset, SASR, Krapowyje berety. Dzięki których jego siła, wytrzymałość jaki i zręczność oraz refleks zwiększyły niemalże się do granic możliwość człowieka, nauczył się przy tym używać pamięci mięśniowej, która nie raz ratowała mu życie.

Zastraszanie i Torturowanie - Jako członek sił specjalnych Dark doskonale rozumiem psychologie strachu dzięki czemu mam pseudonim The Boogeyman , przechodząc szkolnie na temat anatomii. Przez to trudno go przeraź a tym bardziej złamać bo Dark nie ma nic do stracnia.
Poliglota – Dzięki bycia w jednostce Green Berets został przeszkolony w znajomości takich języków jak: Niemiecki, Rosyjski, Francuski, Norweski, Japoński, Duński oraz język migowy.
Walka wręcz oraz bronią białą – Dark dzięki wieloletnim szkoleniu przeszedł do perfekcji walcząc bronią białą taką jak: Noże, maczetę jak i topory i wiele innych. Jako żołnierz sił specjalnych przeszedł ekstremalny trening w sztuakch walkach takich jak: Krav Maga, Sambo, Judo, Jiu-Jitsu, Brazilian jiu-jitsu.
Wszechstronny w używaniu broni palnej - Będąc w zielonych beretach został wyszkolony w używaniu każdej broni palnej od pistoletów do wyrzutni granatów.
Strzelec Wyborowy – Dark był już od małego szkolony pierwsze jego kroki z bronią było za każdego trafionego centa dostawał dolara, przy takiej motywacji każde dziecko by się starało dzięki czemu po wielu godzinach ciężkiej pracy której przeszedł treningi Snajperski pozwoliło mu przewyższyć snajperów z SEAL.

Zmysł Taktyczny i Strategiczny- Już od małego był uczony taktyki czarnej, zielonej oraz taktyki szarej i wiele innych potrafi ustalić plan do preferencji. Dzięki czemu wiele razu ratowało to jego życie.
Tropienie i sztuka przetrwania – Szkoląc Dark’a w taktyce zielonej, dostał również podstawy survivalowe które rozszerzał wraz z prosperującym u niego zawodzie. Ucząc się tropicielstwa stał się pełnoprawnym łowcą.
Nieugiętość- Garett jako żołnierz został wyszkolony do działań za wszelką cenę dzięki temu nie ma rzeczy która mogła by go zatrzymać przed wykonaniem zadania.
Przystosowanie- Garett jest mistrzem w adaptacji w każdych warunkach, nie przeszkadzają mu czy to tropikalne gorąca, czy syberyjskie mrozy. Dzięki tej adaptacji staje się groźnym przeciwnikiem, potrafiącym przygotować się na każdą sytuację.
Prób Bólu- Dzięki wieloletniej służbie oraz wielu odniesionym ranom Garett znacznie podwyższył swoją odporność na ból, do granic możliwości człowieka przez to jego szanse na przeżycie poważnego obrażania, które zabiły by człowieka od razu, znacznie wzrosły.
Inteligencja – Garett dzięki wieloletnich doświadczeń oraz nauki w West Point, dostał wyszkolony pod wojskowymi dzianiami które opanował do perfekcji, dzięki czemu stał się tak dobrym żołnierzem siły specjalnych.

Wyczucie wojskowe- Garett już od najmłodszych lat kształtował swój umysł w drodze militarnej, dzięki długich i ciężkich szkolenia potrafi wczuć moment akcji za nim nadejdzie często go nazwano „Zabiegaczem” w wojsku.

Moce: Brak

Słabe strony:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Broń: Garett posługuje wszechstronnym asortymentem broni, dzięki któremu potrafi przygotować się na nienależne zagrożenie dzięki czemu potrafi stać się istną maszyną do zabijania.

Ekwipunek: Garett nosi ze sobą:
- Kimber Warrior
- Nóż typu Glock FM81 Black
- Portfel z 500 Dolarów na czarną godzinne
- Kluczki do auta oraz do domu
- Telefon z słuchawkami

Pojazd:
- Land Rover Wolf

Historia:Garett Dark urodził się Bazie Wojskowej niedaleko Nowego Jorku . Jego ojciec był pochodzenia norweskiego, a matka posiada korzenia fińsko rosyjskie .
Młody Garett chciał jak. Jego ojciec być żołnierzem, przez co trenował jak potrafił. Już od najmłodszych lat często z tatą ruszał na polowania, gdzie uczył się survivalu, a mama trenowała go pod punktem walki wręcz oraz broni białej, by potrafił obronić się gdy pójdzie do szkoły. Cóż, i tak był jak na swój wiek wysoką i masywną osobą, przez co mało kto chciał się z nim zaprzyjaźnić. Często popadał w konflikty w obronie kogoś . Nie interesowało go czy sam zostanie zraniony. Gdy coś się stało osobie bliskiej jego sercu Garett zawsze stawał do walki i nigdy, ale to nigdy się nie poddawał.
Po szkole ruszył do West Point, które ukończył z wyróżnieniem i od razu wstąpił do Armii Amerykańskiej, gdzie poznał Emily - była to jego pierwsza, prawdziwa przyjaciółka z którą świetnie się dogadywał oraz miał wspólny język. Gdy zaczęła się wojna w Afganistanie, wykonywał wszystkie rozkazy, za co wielokrotnie został odznaczony purpurowym sercem.
Jako żołnierz piechoty morskiej zostawał wysłany na najtrudniejsze odcinki w których mało kto dawał sobie radę. By później dołączyć do Formacji Zielonych Beretów działając z dueal Emilly, choć ona miała dar do rozmów, Garett bardziej do rąbania, ale zawsze jakoś dawali radę. Rząd wysyłał ich na coraz trudniejsze operacje w których Garett nabierał coraz większego doświadczania, dzięki któremu przeszedł test by dołączyć do Jednostki Revenant, gdzie głównodowodzącym był Agent FBI.
Rząd nie wiedział nic o tych operacjach. Zajmowali się szmuglerstwem, zabójstwami, rzeczami, które łamały Konwencję Genewską. Zostali przeszkoleni tak że jeden strzał równał się natychmiastową śmiercią, dzięki czemu zostali wysłani do Południowego miasteczka Talibów, które było ich ostanim bastionem na wsparcie, dzięki któremu mogli wygrać wojnę. Garett zdecydwoał się ruszyć na tą samobójczą misje, niestety innego wyboru nie posiadał tak samo jak jego jednostka. Będąc na miejscu Dark stał się maszyną do zabijania. Za zadanie miał zamordować naukowców, którzy pracowali nad tajną bronią i wykraść ich plany.
Emily podczas tego zadania została ciężko rana, a gdy Garett dowiedział się że miejsce ma być zbombardowane, chcąc uratować Emily chcąc ją uratować ruszył około 50 kilometrów do bazy wojskowej. Chociaż wątpił że tyle śmierci było potrzebne o jakieś plany które mogły być zniszczone i wątpił że dało się coś odczytać, niestety mimo pomocy lekarskiej nie przeżyła. Garett wpadł w furię atakując głównodowodzącego, przez którego stracił osobę, którą kochał.
Wrócił do ojczyzny, w której nie był dobrych 11 latach. Szybko znalazł rodzinę Emily, z którą nabrał bliski kontakt, dogadując się jeszcze lepiej z Sarah była siostrą Emily i jedyną osobą która doskonale rozumiała Garetta chcąc na niego jak najlepiej pracowała jako psycholog często pomagając mu.
Minęło około 5 lat od śmierci Emily, nawet nie zorientował się kiedy poślubił Sarę, którą kochał i z którą planował mieć dzieci. Zamieszkali w Metropolis, gdzie Garett pracował jako szef ochrony Lex Corp. Starał się wspierać żonę jak tylko mógł. Gdy nawet nie zauważył kiedy tak czas szybko leciał pojawiły się dzieci Frank oraz Sansa. Lex Corp wysłało go na Urlop. Chcąc naprawić dom którym mieszkała jego rodzina po służbie wojsku mając do niego sentyment zatrzymali się w Nowym Jorku starał się wychowywać syna oraz córkę jak tylko potrafił, niestety przyzwyczajania z wojska utrudniały mu wychowania często tłumacząc swemu synowi że bycie żołnierzem to nie tylko zabawa a też odpowiedzialność i wiele wyrzeczeń. Mimo to kochał swoje dzieci, gdy został oznaczony Krzyżem Marynarki Wojennej oraz miał zostać oznaczonym Medalem Honoru choć po 5 latach nie co minęło ludzie dopiero wtedy dowiedzieli się o tym bohaterze wojenny większość rzeczy była tajna. Garett postanowił to uczcić zabierając dzieci i żonę do parku, gdy nagle rozpętała się rzeź Garett nie wiedział co zrobić był w szoku nie potrafiąc za bardzo trzeźwo myśleć, widząc jak ludzie się rozbiegające starał się znaleźć żonę i dziecki . Zobaczył jak ciało jego żony oraz swych dzieci które trzymał przy sobie nie potrafiąc tego znieść dlaczego tak się stało nagle poczuł pustkę . On sam dostał kulkę w pomiędzy skronią a czołem kula przeszyła jego czaszkę wnet Garett padł na ziemie. Gdy się obudził w szpitalu przysiągł zemstę na tych ,przez których stracił rodzinę. Po tym traumatycznym wydarzeniu Garett stał The Booogeyman, który rozpoczął swoją brutalną krucjatę.

Informacje dodatkowe:
- Garett wytresował Owczarek kaukaski który stał się jego wiernym sojusznikiem jest to czarnej maści bestia.
- By dowiedzieć się więcej o mafii wstąpił na kilka lat w ich szeregi.
- Urodził się 18 września.
"We could have changed the world... now look at us...I've become a political liability...and you...you're a joke... I want you to remember, Clark...In all the years to come... in your most private moments... I want you to remember my hand at your throat... I want you to remember the one man who beat you."
Wizerunek:
Jon Bernthal
--------------------
I will FIND you! I will HUNT you DOWN!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Abreo_LoteQ Created by Phantom © 2008-2009


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8