Karen Beecher
Autor Wiadomość
 Karen Beecher 


Informacje
Imię i nazwisko: Karen Beecher
Wiek: 20
Multikonta: Nie planuję
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2019-06-24, 11:00   Karen BeecherImię i nazwisko: Karen Beecher
Pseudonim: Bumblebee
Rasa: Człowiek
Miasto: Metropolis
Wiek: 20 lat
Grupa: Heroes

Wygląd:

Wygląd zewnętrzny jest czynnikiem który w znacznym stopniu determinuje działania Karen. Pierwotnie dziewczyna podejmowała wszelkich starań by go zmienić, z czasem natomiast w procesie akceptacji samej siebie, uznając go za niewątpliwy atut. Bohaterka ma dwadzieścia lat choć patrząc na nią, mało kto dałby jej więcej niż czternaście. Wszystko za sprawą niewielkiego wzrostu, drobnej budowy ciała i braku typowych kobiecych kształtów mogących zainteresować płeć przeciwną. Nie oznacza to wcale iż Karen nie jest ładna. Wręcz przeciwnie. Śliczna okrągła buzia, skóra o ciemnej karnacji, duże brązowe oczy, pyzaty nosek, szeroki uśmiech, a nade wszystko dwa wielkie koki upięte na czubku głowy, stanowiące dumę ich właścicielki, nadają je wygląd sympatycznej, pogodnej, ufnej i miłej istotki, z która łatwo się zaprzyjaźnić. Problem w tym iż czegokolwiek Karen by nie robiła i tak przez większość traktowana jest za dzieciaka, gdy tymczasem ona sama chciałaby uchodzić za piękną kobietę, mądrego naukowca i dzielna wojowniczkę w jednym.
W prezentacji własnego wizerunku Karen w żaden sposób nie pomaga sobie stylem ubierania. Większość rzeczy które nosi jest po prostu na nią za duże, bufoniaste i źle dopasowane. Dziewczyna uznała ze po pierwsze jako kobieta będzie się zaopatrywać w dziale dla dorosłych, bez względu na to czy znajdzie tam swój rozmiar czy nie, a po drugie skoro i tak nie ma tu czego podkreślać, to przynajmniej może nosić rzeczy swobodne i wygodne. Jeż ulubionymi kolorami są żółty i brązowy i tego typu spodnie i bluzy zwykła zakładać najczęściej.
Jeśli zaś chodzi o sam strój superbohaterki to ten w całości wzorowany jest na pszczole. Począwszy od ubarwienia, a kończąc na dużych skrzydłach wywołujących charakterystyczny trzepot w czasie lotu. Wraz z rozwojem swojej technologii, dziewczyna udoskonala swoje wyposażenie, w zależności od potrzeb, od lateksowego kombinezonu po zbroję wyposażoną w miotacz elektrycznych żądeł.

Charakter:

Na co dzień nieśmiała i wycofana, Karen nieustannie zmaga się z wewnętrznymi rozterkami. Z jednej strony bardzo chciałaby zostać wreszcie zauważona i doceniona przez innych, a z drugiej bardzo boi się iż znajdując się na przysłowiowym świeczniku zostanie poddana surowym ocenom. Dziewczyna stara się jak może by unikać konfliktów i sytuacji stresowych. Cechuje ja pozytywne nastawienie do świata, nieznacznie zaburzone kompleksami związanymi z własną figurą. Choć z czasem bohaterka akceptuje siebie jako Pszczołę, która co do zasady powinna być niewielka, to jednak nie miałaby nic przeciwko aby jednocześnie była bardziej kobieca.
Karen jest niezwykle uzdolniona technicznie, co daje się poznać zarówno w sposobie jej wysławiania się, często nawiązującym do tajników wiedzy, jak i wewnętrznej wiary w własne możliwości i przekonaniu iż nie ma takiej rzeczy której nie dałoby się zbudować. Dziewczyna uwielbia tworzyć w samym budowaniu odnajdując przygodę.
Z natury dość strachliwa jednak potrafi przełamywać własne słabości i w razie konieczności znaleźć w sobie okłady odwagi pozwalające jej dokonywać wielkich rzeczy. Obawa iż sama może nie zostać zaakceptowaną, sprawia iż na początkowym etapie ma problemy z nawiązywaniem znajomości, jednak gdy ostatecznie przywiąże się do kogoś, ów osobnik odnajdzie w niej oddaną przyjaciółkę na którą zawsze będzie mógł liczyć.
Karen jest dość uczuciowa. Uwielbia romanse. Dużo czyta. Często też wybiera się do kina na filmy o tematyce miłosnej. Jest pracowita, dlatego właśnie z pszczoły stworzyła swoją inspirację (wewnętrzne kompleksy wykluczyły w tej rywalizacji motyla). Zwykle pogodna i uśmiechnięta, delikatna, nieco niezdarna, łatwo daje się polubić, za to dużo trudniej przychodzi jej przekonanie kogoś że poza sympatyczną osobowością ma w sobie siłę prawdziwego bohatera.

Umiejętności:

Nauka – Karen posiada naturalną łatwość przyswajania sobie wiedzy z przedmiotów ścisłych, jak również szeroko rozwiniętą umiejętność praktycznego wykorzystywania zdobytych informacji.

Znajomość technologi – dziewczynie wystarczy rzut oka na płytę główną by od razu móc opisać zasadę działania urządzenia tak jakby godzinami studiowała jego instrukcję.

Zdolności manuale bardzo przydatne przy tworzeniu wynalazków. Rzecz jasna dla Pszczoły nie ma rzeczy zbyt małych, precyzyjnych, drobiazgowych i trudnych do wykonania.

Kreatywność połączona z bogatą wyobraźnią sprawia iż Karen nie ma problemów by dla każdego przedmiotu jaki wpadnie jej w ręce, z miejsca wymienić siedem możliwych zastosowań, dalece odbiegających od tego jaki przyświecał konstruktorowi danej rzeczy.

Spryt – zdecydowanie kluczowa umiejętność, sprowadzająca się do tego iż cokolwiek Karen robi, zawsze wygląda niewinnie i słodko.

Moce:

Nie posiada.

Słabe strony:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Broń:

Dwa miotacze impulsów elektrycznych stylizowany na żądło (umocowane na nadgarstkach).

Ekwipunek:

Bumblebee nie posiada innych mocy niż te które daje jej strój superbohaterki. Jej wyjątkowe zdolności wynikają z zaawansowanego technologicznie i super-naukowego kombinezonu bojowego. Ubiór posiada funkcję dzięki której dziewczyna może zmniejszyć się do rozmiarów owada. W tej formie znacznie zwiększa się jej siła, szybkość, wytrzymałość, zwinność, refleks i odporność na ciosy. Skrzydła pozwalają jej latać jej latać z dużą prędkością, a uzbrojenie wytwarzać wyjątkowo silne hipersoniczne eksplozje, przypominające żądlenie pszczoły.

Hełm cybernetyczny: cybernetyczny kask bezpieczeństwa, podłączony bezpośrednio do umysłu i kręgosłupa Karen pozwalający dziewczynie być "on-line" i na bieżąco korzystać z wszelkich dobrodziejstw wirtualnego świata. Anteny na kasku umożliwiają zasilanie energią słoneczną.

Okulary: Kwarcowe pryzmaty przymocowane do okularów w hełmie zapewniają przestrzenne widzenie i odbieranie bodźców np ciepła czy wibracji na kształt charakterystyczny dla owadów. Funkcja ta jest wyłączalna. Uruchamiana w zależności od potrzeb.

Skrzydła przymocowane do kombinezonu, poza podstawową funkcją jaką jest umożliwienie lotu pełnią również role generatora wibracji o różnych częstotliwościach, pozwalającego wytworzyć specyficzne fale dźwiękowe zakłócające inne sygnały znajdujące się w otoczeniu Pszczoły, tym samym skutecznie dezorientując przeciwnika.

Pojazd:

Nie posiada.

Historia:

Karen to typowa outsiderka. Z racji swojego niewielkiego wzrostu, dziecięcej sylwetki, wrodzonej nieśmiałości oraz dość nietypowych jak na dziewczynę zamiłowań do techniki, dziewczyna od zawsze uważana była za samotniczkę, zadawanie się z którą pociąga za sobą piętno stygmatyzacji. Niedoceniana, trzymająca się z boku, pomimo niewątpliwych atutów w postaci nieprzeciętnego intelektu zwykle niezauważana, ignorowana lub stanowiąca łatwy cel do drwin, dla osób z jej otoczenia, szczególnie takich które w danym środowisku zajmują dużo wyższe miejsce w społecznej hierarchii. Początkowo dziewczyna miała nadzieję że jej problemy rozwiążą się same, a natura w końcu zauważy i nadrobi swoje niedopatrzenie, tym samym sprawiając że ona sama wreszcie urośnie, nabierze pełniejszych kształtów, a jej istnienie zostanie zauważone. Niestety w tym przypadku ewolucja postanowiła się nie spieszyć, lub też uznała iż w drodze sprawiedliwości wybitny umysł może zostać zrównoważony dość mikrym i wątłym ciałem, charakterystycznym dla nastolatek, które okres dojrzewania wciąż maja przed sobą.
Chociaż decyzja ta wymagała od niej wyjątkowej determinacji, siły woli i odwagi w przełamaniu własnych ograniczeń, ostatecznie Karen zdecydowała się by wziąć sprawy w swoje ręce, samej próbując sobie pomóc. Panna Beecher dość szybko zauważyła iż choć oficjalnie uchodzi za niedorajdę, pod wieloma względami bije szkolne koleżanki na głowę. W jej przypadku określenia „bystra”, „pomysłowa”, czy „mądra”, nie są jedynie pustymi sloganami jakimi rodzice zwykli opisywać swoje pociechy. Karen naprawdę ma talent do tworzenia rzeczy niezwykłych. Zna się na elektronice, mechanice, programowaniu i systemach sterowania, choć niestety w jej wypadku wybitny intelekt musi mierzyć się ograniczeniami technologicznymi, wynikającymi z skromnych funduszy (w skutek czego większość tworzonych przez nią mechanizmów opartych jest na taśmie monterskiej), co z kolei powoduje ze nie wszystkie wynalazki działają tak jakby dziewczyna tego oczekiwała
Na szczęście dla siebie bohaterka nie jest osobą którą zniechęcają własne porażki. Żadna nieudana próba nie jest w stanie zniszczyć jej zapału i parcia do osiągnięcia celu, jakim jest poprawa niedoskonałości którymi „obdarzyła” ją natura.
Karen potrzebowała jedynie znaleźć sposób jak wykorzystać swoją znajomość chemii oraz niewątpliwą smykałkę do techniki, tak by w oparciu o nie móc manipulować prawami natury. Poszukując inspiracji dziewczyna po raz pierwszy natknęła się na prace doktora Raymonda Palmera, próbując samodzielnie odwrócić opisane przez fizyka hipotezy, wedle których uwolniona energia może wpływać na wielkość cząstek. W ten sposób zbudowała swój pierwszy kostium, mający za zadanie wytworzyć moc pozwalającą zmieniać strukturę molekularną atomów, a co za tym idzie dodający jej upragnionego wzrostu. Niestety jak to w przypadku młodych naukowców, droga do sukcesu wcale nie jest taka prosta. Zwłaszcza jeśli ci ostatni dysponują jedynie szkolnym warsztatem i materiałami z wyprzedaży lub tymi znalezionymi na wysypiskach.
Studentka odniosła efekt dokładnie przeciwny do zamierzonego, zmniejszając swoją postać do wielkości owada, przy okazji zyskując tez jego szybkość, zwinność, wytrzymałość, i po doposażeniu kombinezonu w skrzydła, również możliwość lotu. Karen uznała to za sukces i dobry prognostyk na drodze do realizacji właściwego celu. Dzięki wynalazkowi mogła ukryć się przed tymi którymi najbardziej chciała zejść z drogi. Dziewczyna cały czas rozwija swój projekt coraz bardziej upodabniając go wizerunkowo do pszczoły, miedzy innymi poprzez wzbogacenie swojej zbroi o wystrzeliwane żądła. Mimo faktu iż zaakceptowała taką formę przemiany, wciąż nie zrezygnowała z osiągnięcia pierwotnego efektu. Chcąc mieć dostęp do lepszych technologii, Karen postanowiła zatrudnić się jako asystentka w Palmer Technologies, czerpiąc z doświadczeń i możliwości jakie dawałaby praca u boku wybitnego fizyka.
Niestety jej pierwsze rozmowy kwalifikacyjne okazały się fiaskiem. Świeżo upieczona absolwentka liceum nie była w stanie zrobić wrażenia na pracodawcy, posługując się wyłącznie nienagannym dyplomem. Dziewczynie nie pozostawało nic innego jak zaprezentować przed Atomem działanie swojego kostiumu. To czego dokonała, biorąc pod uwagę że wszelkie wyliczenia i inne prace projektowe „siedziały jej w głowie”, wzbudziło zainteresowanie dr Palmera, jednak fizyk uzależnił swoją pomoc w rozwój dziewczyny, warunkiem iż Karen nie będzie działa z myślą o samej sobie, a dla dobra społeczeństwa.
W ten sposób rozpoczęła się jej kariera bohaterki.

Informacje dodatkowe:

- Jest zafascynowana Wonder Woman która uważa za największą bohaterkę w Wszechświecie,
- Na nawyk do zbieractwa. Gromadzi każdą cześć w której widzi potencjał do przyszłego wykorzystania. Większość takich rzeczy trzyma w firmie jako że w domu brakuje już na nie miejsca.
- Spędza dużo czasu na obserwacji owadów, po to by zebrane w ten sposób spostrzeżenia zaadoptować do swojego kombinezony
- Uwielbia słodycze, szczególnie czekoladę.
- Wciąż nie zdecydowała w jakiej dziedzinie chce się specjalizować i czy w ogóle potrzebuje dyplomu skoro już teraz jest mądrzejsza od całej kadry akademickiej,

Wizerunek:


DC Super hero girls.

"Put two ships in the open sea, without wind or tide, and, at last, they will come together. Throw two planets into space, and they will fall one on the other. Place two enemies in the midst of a crowd, and they will inevitably meet it is a fatality, a question of time that is all."
--------------------
 
 
 Destiny


Informacje
Wysłany: 2019-06-25, 22:03   

ZAAKCEPTOWANO

--------------------


Men have called my name for countless eons.
They have searched the four corners of
the world for me. They have defied the forces
of the unknnown, the realms of the dark mystics
in search of answers they cannot possess.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Abreo_LoteQ Created by Phantom © 2008-2009


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8