Sara Lance
Autor Wiadomość
 Sara Lance 
Ta-er al-Safer


Informacje
Imię i nazwisko: Sara Lance
Pseudonim: White Canary
Miasto: Star City
Wiek: 29 lat
Grupa: Heroes - Team Arrow
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-02-08, 23:53   Sara LanceImię i nazwisko: Sara Lance.
Pseudonim: Ta-er al-Safer, White Canary.
Rasa: Człowiek.
Miasto: Star City.
Wiek: 29 lat.
Grupa: Heroes.

Wygląd: Sara mierzy metr i sześćdziesiąt osiem centymetrów wzrostu i zdecydowanie należy do osób wyćwiczonych. Na jej ciele widać zarysy mięśni będące wynikiem morderczych niekiedy treningów, a także delikatną, brązową kaszkę będącą po prostu naturalnym elementem jej piegowatej skóry. Czasem jest bardzo widoczna, szczególnie na twarzy, jednak częściej jest ona ukryta pod delikatnym makijażem pasującym do jej płowego odcienia. Z innych kolorów na jej ciele trzeba zaznaczyć błękitne tęczówki wpadające odcieniem w stal. Zdarzają się one zawierać jakąś cząstkę szczęścia, a innym razem nabywają śmiertelnie poważnego wyrazu. Włosy ma w barwie jasnego blondu, chociaż da się zauważyć wśród nich ciemniejsze, a nawet i czarne kosmyki nadające jej ciekawego i intrygującego wyglądu. Całość ogólnie sięga jej do łopatek, chociaż nie zawsze to widać ze względu na najróżniejsze fryzury. Często ma je związane w kok, innym razem spuszczone po ramionach, a jeszcze innym część ma puszczoną luźno, a resztę zapiętą w płaski ogon.

Ubiera się różnorako, ale najważniejszy jest jej strój Białego Kanarka. Składa się na niego przylegające body bez rękawów z kołnierzem wokół szyi, jasny pasek oraz kurtka i rękawiczki. Nie można również zapomnieć o butach w kolorze identycznym jak w reszcie kreacji.

Charakter: Często młodsze rodzeństwo jest zdecydowanie bardziej rozkapryszone. Duży wpływ na jej charakter miały wydarzenia z czasów szkolnych kiedy to znęcano się nad nią i wdawała się w bójki. Jej decyzje stawały się coraz bardziej nierozsądne, egoistyczne, bardzo łatwo pakowała się w tarapaty. Była w porównaniu do siostry czarną owcą w rodzinie, a do tego sprawiała coraz większe kłopoty. Między innymi okradła sklep, co jej ojciec zdecydował się zachować w tajemnicy.

Romans z Oliverem Queenem był preludium do zmian w jej życiu. Wylądowała na Amazo, gdzie stała sie zdecydowanie bardziej apatyczna i zimna. Jej lojalność wobec Ivo została skruszona w jedną chwilę, co musiała dopiero później odbudowywać w towarzystwie Olivera. To jednak Liga na nią wpłynęła najbardziej, dołączyła do niej w podzięce za uratowanie życia przez Nyssę. Stała się osobą bezuczuciową - zimnym mordercą, a do tego wojownikiem pełnym uporu, zarozumiałym i przebiegłym. I chociaż te cechy chociaż w niewielkim stopniu dotrwały do dziś, to stara się kierować troską o własną rodzinę.

We wszystkim jednak wygrywa mściwość. żyje nią ze względu na to co przeżyła i jak została przeszkolona. Dużym czynnikiem są również traumatyczne przeżycia. Chociaż w walce odznacza się honorem dla oponenta i potrafi od czasu do czasu pokazać swoją łagodną stronę, nie zawaha się przed zabiciem. Z jednej strony jest to wina wskrzeszenia i następstwa będącego żądzą krwi, ale z drugiej nie jest w stanie odstąpić od wychowania w pełni. Wydarzenia mające miejsce po wskrzeszeniu i przywróceniu duszy przywróciły w niej moralność, a także optymizm i chociaż trochę humanitarności.

Umiejętności: Sara zdecydowanie jest bardzo wymagającym przeciwnikiem w wielu dziedzinach bojowych. Jest to zasługa odbytego treningowi w Lidze Zabójców trwającego około pięciu lat pod okiem najznamienitszych wojowników. Techniki te są wciąż szlifowane przez aktywne z nich korzystanie. Chociaż nie jest meta-człowiekiem takim jak Flash czy inni, to kondycja fizyczna, a także siła Sary jest wyjątkowo duża. Jest w stanie bez problemu złamać mężczyźnie kark w czasie podciągania się na drabince do ćwiczeń. Jej umiejętności są na tyle ogromne, że była w stanie gołymi rękoma rozgromić grupy uzbrojonych - bądź nie - przeciwników jednocześnie, czy nawet sprowadzić na ziemię dwukrotnie większego od siebie rosyjskiego draba. Jej styl walki jest mieszanką tego, co nauczyła się w Lidze, wing chun oraz jeet kune do.

Walka bronią bliskodystansową - zdecydowanie jej ulubioną i najlepszą bronią w arsenale są dwie pałki, które można połączyć w jeden długi kij bo. Nie tylko wybitnie nim walczy, ale jest w stanie nim rzucić na tyle celnie, aby zabić. Poza tym, z każdą bronią czuje się dobrze jak ze swoją własną, choćby nawet improwizowaną. Noga od stołu? Pewnie. Wieszak na ubrania? Nie ma problemu. Fragment ramy obrazu? Potrzymaj mi piwo. Nawet noże i miecze nie sprawiają jej żadnego problemu, a jedynym zmartwieniem jakie istnieje w takim przypadku to czy przypadkiem przeciwnik nie uniknie cięcia. Potrafi celnie nie tylko rzucać swoimi pałkami, ale jeszcze śmiercionośne stają się w jej dłoniach noże do rzucania. Broń palna oraz wszelkiego rodzaju łuki też nie sprawiają jej problemu, ale tych praktycznie nie używa.

Warto napomknąć, że Sara bardzo często do swojego stylu walki dołącza elementy akrobatyczne, czy to skoki do uniku, czy to przeskok prowadzący do kopnięcia w plecy. Nie ma również żadnych problemów z wolnym bieganiem po dachach pokonywanych długimi susami, w końcu to w ten sposób najczęściej goni swojego oponenta czy przechodzi niezauważalnie. Każdy, kto kiedykolwiek przetrwał morderczy trening w Lidze uodpornił się w ogromnym stopniu na ból. Nie inaczej jest z Sarą, która nawet nie syknęła kiedy zaszywano jej paskudną ranę, a tortury okazały się na niej nietrafionym zupełnie pomysłem. Warto również zauważyć jej ogromną odporność na upojenie alkoholowe: niejednokrotnie przepijała niejednego mężczyznę. Domeną Ligi jest zabijanie z ukrycia, a Sara wcale nie wybija się z tego schematu. Jest w stanie przedostać się z jednego miejsca do drugiego bez alarmowania nikogo. Swego czasu została nawet pochwalona przez Malcolma Merlyna.

Za dziecka chciała zostać lekarzem, dzięki czemu zna co-nieco chorób, objawów i tym podobnych. Na Amazo, pod okiem Ivo nauczyła się pierwszej pomocy, a w Lidze zapoznała się z takimi truciznami jak Jad żmii Tybetańskiej. Niejednokrotnie Sara była w stanie błysnąć swoim trzeźwym myśleniem i taktyką. Jest także niezłym kierowcą. Poza językiem angielskim zna również mandaryński, arabski i tybetański. Podobnie jak każdy superbohater, posiada drugą twarz, a kłamstwo nie sprawia jej problemu.

Moce: Sara nie posiada żadnych mocy nadnaturalnych, jej mocami są jej umiejętności.

Słabe strony:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Broń: łączone pałki - dwie pałki długości ok 80cm wykonane z metalu. Można je połączyć z łatwoścą w kij bo o długości łącznie 1,6m
Noże - bronie o długości ostrza wynoszącej ok. 30cm. Idealne do rzucania, w arsenale Sary jest ich około dwudziestu, ale przy sobie nosi około pięciu.

Ekwipunek: Szalik - pamiątka z czasów Ligi Zabójców. Aksamitny materiał w czarnej barwie rzadko kiedy już zdobi jej szyję, obecnie głównie korzysta z niego tylko do ewakuacji z dachów, gdyż bez problemu może służyć za spadochron.
Strój Białego Kanarka - strój wykonany został z wzmocnionej skóry. Składa się na niego body bez rękawów kończące się na kołnierzu wokół szyi połączone z spodniami po kostki, mocne buty oraz kurtką. Dodatkowo nosi do tego skórzane rękawiczki zasłaniające całą dłoń.

Pojazd: Motocykl.

Historia: Urodzona 25 grudnia 1989 roku Sara była drugą i najmłodszą córką państwa Lance. Miała spokojne życie, przynajmniej do czasu. Będąc dzieckiem otrzymała od ojca kanarka, którym się zajmowała i sprawowała nad nim opiekę pomimo denerwującego wszystkich innych śpiewu. Zmiana nastąpiła w czasach szkolnych, kiedy to wdawała się w sprzeczki i bójki. Koledzy ze szkoły zastraszali ją i odrzucali całkowicie, co również później przełożyło się na gorsze oceny, oraz zachowanie. To był powód, dla którego ojciec zaczął ją uczyć samoobrony.

Jednym z najważniejszych momentów jej życia było poznanie Olivera Queena. Była w nim zakochana nie zważając na to, że jej siostra nawet planuje z nim wspólne mieszkanie i życie. Wszystko zmieniło się po katastrofie Queen's Gambit, kiedy to Sara została uznana za martwą. Została wciągnięta przez dziurę w kadłubie statku, jednak zdołała jakimś cudem przetrwać. Niedługo później została uratowana przez załogę Amazo, między innymi przez Anthony'ego Ivo. To właśnie na pokładzie tego frachtowca nauczyła się pierwszej pomocy i to tutaj Oliver dowiedział się o fakcie, że żyje.

Szczęście wcale nie trwało długo, bo historia zatoczyła koło: ponownie została wciągnięta przez prądy morskie w swoje odmęty, jednak tym razem została uratowana przez Nyssę Al Ghul. To dzięki niej dołączyła do Ligi Zabójców i nauczyła się wielu przydatnych rzeczy. Okres tych pięciu lat wpłynął na nie obie, w którymś momencie znajdując swoje ujście w odwzajemnionej miłości.

Do Star City wróciła dopiero rok po Oliverze. Można by nawet powiedzieć, że wróciła przez niego. Zainteresowała się działaniami Green Arrowa, więc wykorzystała ten moment na spotkanie z rodziną. Niestety nie miała spokoju, bo z początku zaczęli jej deptać po piętach nieufni wobec niej członkowie Ligi, a niedługo później zaczęły się kolejne problemy z przeszłością i mimo że Nyssa zwolniła Sarę z przysięgi, ta ostatecznie zdecydowała się wyjechać z nią i członkami Ligi do Nanda Parbat.

Nic nie trwa wiecznie, o czym doskonale wiedziała. Licznik jej śmierci zaczął dygać nad liczbą dwóch już po powrocie z Nanda Parbat. 8. października, tuż po rozmowie z siostrą została zamordowana przez - jak się później okazało - odurzoną Theę Queen. W grobie nie leżała jednak zbyt długo, bo raptem rok później została wskrzeszona w Jamie łazarza. Stała się nadmiernie agresywna przez brak duszy, którą trzeba było sprowadzić z powrotem do jej ciała. Tak też się stało za sprawą Johna Constantine'a.

Nie radziła sobie jednak z tym, co działo się z nią później. Nawet przywrócenie duszy nie powstrzymało żądzy krwi odczuwanej przez długi czas po wskrzeszeniu. Zdecydowała się opuścić na jakiś czas Star City. Wróciła dopiero niedawno, po kilku miesiącach nieobecności. żądza krwi jednak nie odpuściła jej do końca, więc ciągle musi z nią walczyć. Arrow Team wyczekiwał jej powrotu, a gdy on nastąpił, Sara przybrała pseudonim White Canary i została częścią drużyny.

Informacje dodatkowe: W wyniku wskrzeszenia w Jamie łazarza, a niedługo po tym przywrócenia duszy, Sara cierpi na zjawisko zwane żądzą krwi. Objawia się to tym, że w czasie walki może po prostu przestać nad sobą panować i zacząć zabijać bez wytchnienia. Próbuje jednak z tym walczyć. Sara ma ogromną słabość do tej samej płci, a jej motto życiowe brzmi "co będzie to będzie".

Wizerunek: Caity Lotz.
--------------------

#ADE5F7
 
 
 Batman 
The Dark Knight


Informacje
Imię i nazwisko: Bruce Wayne
Miasto: Gotham City
Wiek: 45 lat
Grupa: Justice League
Karta Postaci: Klik
Relacje: Klik
Wysłany: 2018-02-10, 17:18   

--------------------
I am vengeance, I am the night, I am Batman!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme Abreo_LoteQ Created by Phantom © 2008-2009


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9